Velkoobchod

Líbí se Vám naše zboží a přejete si ho mít na svém e-shopu nebo v kamenné prodejně?

NABÍZÍME VÁM VELMI JEDNODUCHOU CESTU PŘÍMÉHO ON-LINE NÁKUPU PŘES NÁŠ E-SHOP ZA VELKOOBCHODNÍ CENY         .

Stačí se zaregistrovat v našem e-shopu: https://www.levande.cz/registrace/ v záložce "Velkoobchodní odběratel". Po vytvoření Vaší registrace a autorizaci z naší strany můžete pod svým uživatelským jménem a heslem nakupovat za velkoobchodní ceny, a to již od 1ks od artiklu.

 

Obchodní vztah

Společnost TEMPORADO, s.r.o. si vyhrazuje právo vstoupit do obchodního vztahu pouze s fyzickými osobami podnikateli a právnickými osobami. Společnost si dále vyhrazuje právo individuálního posouzení každého zájemce o velkoobchodní odběry.

 

Objednávka

Objednávku nám odesíláte online přes e-shop po přihlášení do svého zákaznického účtu.

Při zadávání objednávky vyberete zboží, počet kusů, způsob platby a doručení. Dodací lhůta závisí na momentálním množství vyřizovaných objednávek ve skladu a velikosti objednávky. Přijaté objednávky standardně odesíláme do 2 pracovních dnů od jejich přijetí.

 

Způsob doručení:

 

Kurýr GLS – ZDARMA u objednávek v hodnotě od 5000 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 129 Kč

 

Způsoby platby:

 

bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 2501973301 / 2010, vedený u Fio banka, a.s.;

bezhotovostně platební kartou či online bankovním převodem

 

STORNO objednávky

Při stornování již vyexpedované objednávky je prodávající oprávněn fakturovat odběrateli veškeré náklady spojené s expedicí uvedené objednávky, které vznikly do momentu jejího stornování.

 

Všechny dodavatelsko-odběratelské vztahy jsou řešeny ve smyslu platných ustanovení Občanského zákoníku.