Doprava, termíny dodání a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY 

 

Zboží zakoupené na našem e-shopu Vám rádi zašleme na Vámi určenou adresu. Zboží doručujeme v rámci celé České republiky.

V případě objednávky v hodnotě od 1 500 Kč u nás máte dopravu ZDARMA. Cena dopravy Vám tak nebude připočtena k ceně objednávky.

 

Způsoby dopravy:

1. DORUČENÍ NA ADRESU - ZÁSILKOVNA HOME DELIVERY - doručení na Vámi zvolenou adresu probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Přepravní společnost nabízí možnost uložení nedoručené zásilky na nejbližším Z-POINTU. 

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 1 500 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 119 Kč.

 

2. ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTA - doručení na Vámi zvolenou pobočku výdejny zásilek Zásilkovna (Z - point) probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Možnost prodloužení lhůty uložení zásilky o jeden týden. 

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 1 500 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 89 Kč.

 

3. GLS KURÝR - DORUČENÍ NA ADRESU - doručení na Vámi zvolenou adresu probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Přepravní společnost nabízí možnost uložení nedoručené zásilky do GLS Parcelshopu.

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 1 500 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 119 Kč.

 

 

Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté v pátek po 12hod. jsou dopravcům do přepravy předávány až následující pondělí!

 

JAKÉ ZPŮSOBY PLATEB JSOU PŘIJÍMÁNY:

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete uhradit:

- ihned po dokončení objednávky, a to bezhotovostně bankovním převodem či online platební kartou. Služba není zpoplatněna

na dobírku (v hotovosti nebo platební kartou) při převzetí zboží od dopravce či při jeho osobním odběru ve výdejně zásilek Zásilkovna (pro formu platby se řiďte instrukcemi výdejny zásilek, jež jste obdrželi v SMS či e-mailu). Služba je zpoplatněna částkou 29 Kč.

V případě platby bankovním převodem bude zboží vychystáno a expedováno k Vám, jakmile se platba připíše na náš bankovní účet. Kupní cena je při platbě bankovním převodem splatná do 3 pracovních dnů od učinění objednávky, v případě jejího neuhrazení bude objednávka stornována.

Číslo účtu CZK společnosti:. 300226167/0300

Jako variabilní symbol při platbě použijte číslo Vaší objednávky. 

V případě, že si svou objednávku nepřevezmete (nezrušíte objednávku ještě před jejím odesláním), bude u další objednávky vyžadována platba předem, tj. před odesláním zboží. 

 

ONLINE PLATBY:

 ....