Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY 

 

Zboží zakoupené na našem e-shopu Vám rádi zašleme na Vámi určenou adresu. Zboží doručujeme v rámci celé České republiky.

V případě objednávky v hodnotě od 899 Kč u nás máte dopravu ZDARMA. Cena dopravy Vám tak nebude připočtena k ceně objednávky.

 

 

Způsoby dopravy:

GLS KURÝR - doručení na Vámi zvolenou adresu probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Přepravní společnost nabízí možnost uložení nedoručné zásilky v GLS Parcel Shopu. 

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 899 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 89 Kč.

ZÁSILKOVNA - doručení na Vámi zvolenou pobočku výdejny zásilek Zásilkovna (Z - point) probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky. Možnost prodloužení lhůty uložení zásilky o jeden týden. 

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 899 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 59 Kč.

PPL - doručení na Vámi zvolenou adresu na území České republiky probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Přepravní společnost nabízí možnost uložení nedoručné zásilky v PPL Parcel Shopu.

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 899 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 89 Kč.

 

OSOBNÍ ODBĚR – zakoupené zboží si můžete vyzvednout rovněž osobně, a to na adrese našeho skladu:

 

Olicon logistics s.r.o., Trabantská 692/31A, 190 15 Praha 9 – Satalice

 

v pracovní dny v provozní době skladu od 9:00hod do 17:00hod., a to ZDARMA. O skutečnosti, že je Vaše zboží připraveno k odběru, budete informováni e-mailem a prostřednictvím SMS zprávy. Upozorňujeme, že ve skladu nejsou přijímány platby za zboží, a to jak v hotovosti, tak platební kartou. Objednávka tak musí být v případě osobního odběru uhrazena předem, a to online platební kartou nebo převodem z bankovního účtu.

 

 

 

JAKÉ ZPŮSOBY PLATEB JSOU PŘIJÍMÁNY:

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete uhradit ihned po dokončení objednávky, a to bezhotovostně bankovním převodem či online platební kartou. Jako způsob platby si můžete dále zvolit platbu na dobírku (v hotovosti nebo platební kartou) při převzetí zboží od dopravce. Možná je též platba v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru zboží ve výdejně zásilek Zásilkovna (pro formu platby se řiďte instrukcemi výdejny zásilek, jež jste obdrželi v SMS či e-mailu).

V případě platby bankovním převodem bude zboží vychystáno a expedováno k Vám, jakmile se platba připíše na náš bankovní účet. Kupní cena je při platbě bankovním převodem splatná do 3 pracovních dnů od učinění objednávky, v případě jejího neuhrazení bude objednávka stornována.

Číslo účtu CZK společnosti vedené u Fio banka, a.s.: 2201655408/2010

Jako variabilní symbol při platbě použijte číslo Vaší objednávky.

 

INFORMACE K ONLINE PLATBÁM PROSTŘEDNICTVÍM PLATEBNÍ BRÁNY GoPay

GoPay je největším poskytovatelem online plateb českého původu a patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě. Činnost GoPay je dozorována Českou národní bankou a GoPay je držitelem licence České národní banky pro vydávání elektronických peněz. Při nakládání s platebními údaji splňuje GoPay nejvyšší bezpečnostní standard kartových asociací PCI DSS.

Platební brána GoPay nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce. Po odeslání platby vám GoPay zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a GoPay s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.