Doprava, termíny dodání a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY 

 

Zboží zakoupené na našem e-shopu Vám rádi zašleme na Vámi určenou adresu. Zboží doručujeme v rámci celé České republiky.

V případě objednávky v hodnotě od 1 500 Kč u nás máte dopravu ZDARMA. Cena dopravy Vám tak nebude připočtena k ceně objednávky.

 

Způsoby dopravy:

1. DORUČENÍ NA ADRESU - ZÁSILKOVNA HOME DELIVERY - doručení na Vámi zvolenou adresu probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Přepravní společnost nabízí možnost uložení nedoručené zásilky na nejbližším Z-POINTU. 

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 1 500 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 119 Kč.

 

2. ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTA - doručení na Vámi zvolenou pobočku výdejny zásilek Zásilkovna (Z - point) probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Možnost prodloužení lhůty uložení zásilky o jeden týden. 

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 1 500 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 89 Kč.

 

3. GLS KURÝR - DORUČENÍ NA ADRESU - doručení na Vámi zvolenou adresu probíhá standardně do dvou pracovních dnů od objednání (dle času vytvoření objednávky). Přepravní společnost nabízí možnost uložení nedoručené zásilky do GLS Parcelshopu.

ZDARMA u objednávek v hodnotě od 1 500 Kč, u objednávek s hodnotou nižší bude účtována cena dopravy ve výši 119 Kč.

 

 

Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté v pátek po 12hod. jsou dopravcům do přepravy předávány až následující pondělí!

 

JAKÉ ZPŮSOBY PLATEB JSOU PŘIJÍMÁNY:

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete uhradit:

- ihned po dokončení objednávky, a to bezhotovostně bankovním převodem či online platební kartou. Služba není zpoplatněna

na dobírku (v hotovosti nebo platební kartou) při převzetí zboží od dopravce či při jeho osobním odběru ve výdejně zásilek Zásilkovna (pro formu platby se řiďte instrukcemi výdejny zásilek, jež jste obdrželi v SMS či e-mailu). Služba je zpoplatněna částkou 29 Kč.

V případě platby bankovním převodem bude zboží vychystáno a expedováno k Vám, jakmile se platba připíše na náš bankovní účet. Kupní cena je při platbě bankovním převodem splatná do 3 pracovních dnů od učinění objednávky, v případě jejího neuhrazení bude objednávka stornována.

Číslo účtu CZK společnosti vedené u Fio banka, a.s. 2201655408/2010

Jako variabilní symbol při platbě použijte číslo Vaší objednávky.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že je dočasně vypnuta možnost platby na dobírku. 

 

V případě, že si svou objednávku nepřevezmete (nezrušíte objednávku ještě před jejím odesláním), bude u další objednávky vyžadována platba předem, tj. před odesláním zboží. 

 

ONLINE PLATBY:

Za objednané zboží u nás můžete zaplatit ihned po dokončení objednávky online svou platební kartou. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD. V případě placení kartou bude částka z vašeho účtu odečtena ihned. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, která zaručuje maximální možnou míru zabezpečení. Zadávat budete šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC/CVV kód. Všechny údaje najdete na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy zcela bezpečný.

Možná je též platba online bankovním převodem prostřednictvím platebních tlačítek bank. Platit můžete přes tyto banky: ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Poštovní spořitelna, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Fio banka. Pro rychlý bankovní převod potřebujete své běžné přístupové údaje k internetovému bankovnictví. Samozřejmě se můžete spolehnout na diskrétní zacházení s osobními údaji. 

Poskytovatelem platební brány je společnost GoPay a.s., jako licencovaný subjekt působící pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí České republiky:

www.gopay.cz