Jak pečovat o zboží

PÉČE O KABELKY/TAŠKY

Aby Vám nová kabelka dělala radost co nejdéle, je třeba o ni správně pečovat. Přinášíme Vám proto několik užitečných rad, jak toho docílit:

  • KABELKY NIKDY NEPŘETĚŽUJTE - nosnost kabelky se odvíjí od jejího typu, vždy je však maximálně 1 - 2 kg. Přetěžování kabelek může vést k poškození konstrukce uší kabelky či k poškození spodní části kabelky. Kabelka je určena k nošení především drobných osobních věcí (vyjma školních batohů či tašek určených na laptopy) a těžké a objemné předměty do ní nepatři.

 

  • CHRAŇTE KABELKY PŘED MECHANICKÝM POŠKOZENÍM – chraňte kabelku před odřením, pomačkáním, přeložením či jiné deformaci, která může poškodit svrchní materiál kabelky. Zakoupenou kabelku doporučujeme vycpat a uchovávat ji v textilním sáčku, ve kterém Vám kabelka byla doručena. Zabráníte tak současně migraci barev při kontaktu s jinými tmavšími kabelkami a taškami. Při používání věnujte zvýšenou pozornost uzavíracím mechanismům kabelky. Kabelku otevírejte a zavírejte vždy plynule, předejdete tak zaseknutí zipu, utržení magnetu apod.

 

  • ČIŠTĚNÍ – v případě znečištění svrchního materiálu kabelky, kterým je u produktů Anekke nejčastěji syntetická kůže, tento očistěte vodou navlhčeným hadříkem. V případě silnějšího znečistění lze použít též jemný saponátový roztok (mýdlovou vodu s neutrálním pH) a potom do sucha vytřít bezbarvým hadříkem. Kabelky nikdy neperte v pračce, nesušte na tepelných zdrojích, v sušičce či na přímém slunci. Kabelku nechte vždy přirozeně usušit. K čištění nepoužívejte agresivní chemikálie, krémy ani leštidla, kartáče nebo houbičky s drsným povrchem.

 

  • KABELKY NEVYSTAVUJTE PRUDKÉMU DEŠTI NEBO JINÉMU AGRESIVNÍMU PROSTŘEDÍ

 

PÉČE O DĚTSKÉ OCHRANNÉ ZÁSTĚRY

Údržba:

  • prát v ruce nebo pračce při maximálně teplotě 30 stupňů 
  • nežehlit
  • nechat přirozeně uschnout ve vodorovné poloze

 

 

Váš tým Levande.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení