Jak pečovat o zboží

PÉČE O KABELKY/TAŠKY

Aby Vám nová kabelka dělala radost co nejdéle, je třeba o ni správně pečovat. Přinášíme Vám proto několik užitečných rad, jak toho docílit:

  • KABELKY NIKDY NEPŘETĚŽUJTE - nosnost kabelky se odvíjí od jejího typu, vždy je však maximálně 1 - 2 kg. Přetěžování kabelek může vést k poškození konstrukce uší kabelky či k poškození spodní části kabelky. Kabelka je určena k nošení především drobných osobních věcí (vyjma školních batohů či tašek určených na laptopy) a těžké a objemné předměty do ní nepatři.

 

  • CHRAŇTE KABELKY PŘED MECHANICKÝM POŠKOZENÍM – chraňte kabelku před odřením, pomačkáním, přeložením či jiné deformaci, která může poškodit svrchní materiál kabelky. Zakoupenou kabelku doporučujeme vycpat a uchovávat ji v textilním sáčku, ve kterém Vám kabelka byla doručena. Zabráníte tak současně migraci barev při kontaktu s jinými tmavšími kabelkami a taškami. Při používání věnujte zvýšenou pozornost uzavíracím mechanismům kabelky. Kabelku otevírejte a zavírejte vždy plynule, předejdete tak zaseknutí zipu, utržení magnetu apod.

 

  • ČIŠTĚNÍ – v případě znečištění svrchního materiálu kabelky, kterým je u produktů Anekke nejčastěji syntetická kůže, tento očistěte vodou navlhčeným hadříkem. V případě silnějšího znečistění lze použít též jemný saponátový roztok (mýdlovou vodu s neutrálním pH) a potom do sucha vytřít bezbarvým hadříkem. Kabelky nikdy neperte v pračce, nesušte na tepelných zdrojích, v sušičce či na přímém slunci. Kabelku nechte vždy přirozeně usušit. K čištění nepoužívejte agresivní chemikálie, krémy ani leštidla, kartáče nebo houbičky s drsným povrchem.

 

  • KABELKY NEVYSTAVUJTE PRUDKÉMU DEŠTI NEBO JINÉMU AGRESIVNÍMU PROSTŘEDÍ

 

PÉČE O DĚTSKÉ OCHRANNÉ ZÁSTĚRY

Údržba:

  • prát v ruce nebo pračce při maximálně teplotě 30 stupňů 
  • nežehlit
  • nechat přirozeně uschnout ve vodorovné poloze

 

 

Váš tým Levande.cz