Runbott termolahve

Nejprodávanější

Rolling Stone Metal Green
799 Kč –13 %
Původně: 799 Kč  (–13 %)
699 Kč / ks
RUNBOTT CUP CREMA D
649 Kč –15 %
Původně: 649 Kč  (–15 %)
549 Kč / ks
RUNBOTT SPORT 60 LIMA
749 Kč –13 %
Původně: 749 Kč  (–13 %)
649 Kč / ks
Neoprenový obal na termolahve RUNBOTT
 
99 Kč / ks
59 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Runbott je španělská značka termolahví vyrobených z nejkvalitnějších materiálů, které kromě toho, že udrží vaše nápoje v ideální teplotě po celé hodiny, nezanechávají v nápojích nepříjemné chutě ani pachy. Tajemstvím je povlak nejkvalitnější keramiky uvnitř láhve Greblon® CK1 (v závislosti na modelu), který umožňuje udržovat teplotu nápoje po dlouhé hodiny, aniž bychom jej vystavovali působení kovu, čímž se zabrání přenosu chutí a nepříjemných pachů.

Runbott lahev se vyznačuje dvojitou stěnou vakuově izolované nerezové oceli (to umožní udržet teplotu vašich nápojů déle). Je navržena tak, aby byla velmi lehká, má rukojeť nebo poutko na uzávěru pro pohodlné přenášení či upevnění v batohu či tašce (v závislosti na modelu). Vysoce odolná vnější povrchová úprava práškovou barvou. Stabilizační funkci při pokládání láhve plní protiskluzová silikonová základna. Nezapomeňte si Runbott, když jdete do posilovny, na výlet, do města nebo do práce. Vybírejte z široké škály trendy barev.

Všechny produkty Runbott neobsahují bisfenol A. To je pro vás zárukou zdraví a kvality všech nápojů či potravin, které se do nich rozhodnete uložit.